Välkommen att kontakta oss med dina frågor. Vid besök hos oss får du gärna parkera på Biet.​​

För allmänna frågor kan du kontakta Jimmy Eriksson på tel. 070-515 29 35 eller maila jimmy.eriksson@a-metodik.se.
Alternativt kan du kontakta någon av våra medarbetare som presenteras här under.  

Anna Westling

Anna Westling
Projektör

Tel. 070-515 29 48
Mail: anna.westling@a-metodik.se

Läs mer

Erik Näslund A-metodik

Erik Näslund
Projektör

Tel. 073-093 03 34
Mail: erik.naslund@a-metodik.se

Läs mer 

Isak Svärd

Isak Svärd
Mättekniker, Projektör

Tel. 070-515 29 50
Mail: isak.svard@a-metodik.se

 

Magnus Sundling

Magnus Sundling
Uppdragsledare Infra, Delägare

Tel. 070-299 51 42
Mail: magnus.sundling@a-metodik.se
Läs mer

Jimmy Eriksson A-metodik

Jimmy Eriksson
Projektledare/delägare

Tel. 070-515 29 35
Mail: jimmy.eriksson@a-metodik.se

Läs mer

Josefin Borgny A-metodik

Josefin Borgny
Projektör

Tel. 072-222 87 70

Mail: josefin.borgny@ametodik.se

Läs mer

Emma Berg A-metodik

Emma Berg
Projektör

Tel. 070-304 13 26
emma.berg@a-metodik.se

Läs mer

Tomas Gustavsson

Tomas gustafsson
Projektledare/delägare

Tel. 070-377 52 31
Mail: tomas.gustafsson@a-metodik.se

Läs mer

Simon Sandle

Simon Sandle
Projektör

Tel. 070-587 75 47
Mail: simon.sandle@a-metodik.se

Läs mer

Stefan Johansson

Stefan Johansson
Projektör

Tel. 070 524 11 58
Mail: stefan.johansson@a-metodik.se
Läs mer

Anton Niemi A-metodik

Anton Niemi
Projektör

Tel. 070-562 16 88
Mail: anton.niemi@a-metodik.se

Läs mer

Albin Nilsson A-metodik

Albin Nilsson
Projektör

 

Tel. 070-337 55 08
Mail: albin.nilsson@a-metodik.se

Läs mer

Robert Larsson A-metodik

Robert Larsson
Chef Tjänsteområde VA-teknik

Tel. 070-515 29 09
Mail: robert.larsson@a-metodik.se

Läs mer

Tommy Wallin

Tommy Wallin
Projektledare/delägare

Tel. 070-515 29 70
Mail: tommy.wallin@a-metodik.se
Läs mer

Erik Lundgren A-metodik

Erik Lundgren
Projektör

Tel. 070-515 29 97
Mail: erik.lundgren@a-metodik.se

Läs mer

Alexander Björk A-metodik

Alexander Björk
Uppdragsledare

Tel. 070-299 01 46
Mail: alexander.bjork@a-metodik.se

Läs mer

Caroline Norberg

Caroline Norberg
Projektör

Tel. 076-767 03 14
Mail: caroline.norberg@a-metodik.se

Läs mer

A-metodik
Stationsgatan 14
972 38 LULEÅ