Välkommen att kontakta oss med dina frågor. Vid besök hos oss får du gärna parkera på Biet.​​

För allmänna frågor kan du kontakta Jimmy Eriksson på tel. 070-515 29 35 eller maila jimmy.eriksson@a-metodik.se.
Alternativt kan du kontakta någon av våra medarbetare som presenteras här under.  

Anna Westling
Projektör

Tel. 070-515 29 48
Mail: anna.westling@a-metodik.se

Erik Näslund

Erik Näslund
Projektör

Tel. 073-093 03 34
Mail: erik.naslund@a-metodik.se

Magnus Sundling
Uppdragsledare Infra, Delägare

Tel. 070-299 51 42
Mail: magnus.sundling@a-metodik.se

Jimmy Eriksson

Jimmy Eriksson
Projektledare/delägare

Tel. 070-515 29 35
Mail: jimmy.eriksson@a-metodik.se

Per-Erik Nåslén

Per-Erik Nåslén
Projektör, Projektledare

Tel. 070-515 29 63
Mail: per-erik.naslen@a-metodik.se

Simon Sandle

Simon Sandle
Projektör

Tel. 070-587 75 47
Mail: simon.sandle@a-metodik.se

Isak Svärd
Mättekniker, Projektör

Tel. 070-515 29 50
Mail: isak.svard@a-metodik.se

Tommy Wallin

Tommy Wallin
Projektledare/delägare

Tel. 070-515 29 70
Mail: tommy.wallin@a-metodik.se

Erik Lundgren

Erik Lundgren
Projektör

Tel. 070-515 29 97
Mail: erik.lundgren@a-metodik.se

Albin Nilsson

Albin Nilsson
Projektör

Tel. 070-337 55 08
Mail: albin.nilsson@a-metodik.se

Anton Niemi

Anton Niemi
Projektör

Tel. 070-562 16 88
Mail: anton.niemi@a-metodik.se

Stefan Johansson

Stefan Johansson
Projektör

Tel. 070 524 11 58
Mail: stefan.johansson@a-metodik.se

Alexander Björk

Alexander Björk
Uppdragsledare

Tel. 070-299 01 46
Mail: alexander.bjork@a-metodik.se

A-metodik
Stationsgatan 14
972 38 LULEÅ